Wnętrza komercyjneWszystkie realizacjeSalon wystawienniczy Galerii Szkła Artystycznego BRIGHTLIFE we Wrocławiu

Wnętrze komercyjne, a takim z całą pewnością jest Salon wystawienniczy Galerii Szkła Artystycznego BRIGHTLIFE we Wrocławiu musi spełniać restrykcyjne normy dotyczące obiektów użyteczności publicznej, ale jednocześnie powinno w przejrzysty i przystępny sposób prezentować oferowane towary i dawać do nich swobodny dostęp klientom. Dodatkowo przy tak ekskluzywnym produkcie, jakim są designerskie lampy oraz szkło artystyczne, nie może ustępować im oprawą i wyglądem, ale absolutnie nie może ich przyćmiewać.

Całość musi być spójna, przemyślana, a jednocześnie dawać możliwości łatwej zmiany aranżacji w zależności od preferencji właściciela i decyzji o tym, który asortyment wyeksponować.

I to wszystko tak, aby jak najbardziej zachęcić do zakupu.

To wnętrze realizowaliśmy kompleksowo – jeśli zechcecie Państwo obejrzeć, jak wyglądał projekt, zachęcamy do kliknięcia w ⇒TEN LINK.
 

Zdjęcia prezentujemy Państwu dzięki uprzejmości Klientów.

Lokalizacja:
Wrocław
Powierzchnia:
250 m²
Zakres:
Projekt i realizacja
Data realizacji:
marzec 2021
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl