HomeO nas

O NASKim jesteśmy?

Firma ABC Design jest rodzinną pracownią projektową, której głównym obszarem działania są: projektowanie wnętrz oraz meble kuchenne i meble na wymiar. Wrocław i województwo dolnośląskie są naszym głównym obszarem działań.

Z takiego połączenia powstają piękne wnętrza, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb i stylu życia, spełniające najwyższe standardy w zakresie jakości, trwałości i wzornictwa.

https://abcdesign.pl/wp-content/uploads/2016/07/image-about-01.jpg
https://abcdesign.pl/wp-content/uploads/2016/07/image-about-02.jpg

FILOZOFIA FIRMYCzym się kierujemy?

Od powstania firmy, czyli od 2005r. kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem naszych Klientów.

Jakoś oferowanych przez nas usług od samego początku firmy stała u nas zawsze na pierwszym miejscu – czy to jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, czy też meble kuchenne na wymiar.

CO OFERUJEMY?Co możemy dla Państwa zrobić?

Nasza firma oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz mieszkalnych oraz meble na wymiar (m.in. meble kuchenne, szafy do zabudowy, meble pokojowe, meble gabinetowe, meble do firm). Wrocław i okolice to rejon, gdzie najczęściej realizujemy meble na wymiar.

Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie, korzystając z nowoczesnych narzędzi zdalnej komunikacji. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej.

https://abcdesign.pl/wp-content/uploads/2016/07/image-about-03.jpg
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl