HomeO nas

Jesteśmy pracownią projektową, której głównym obszarem działania są: projektowanie wnętrz oraz meble kuchenne i meble na wymiar. Wrocław i województwo dolnośląskie z kolei, są naszym głównym obszarem działań.

O NASKim jesteśmy?

Firma ABC Design jest rodzinną pracownią projektową, której głównym obszarem działania są: projektowanie wnętrz oraz meble kuchenne i meble na wymiar. Wrocław i województwo dolnośląskie są naszym głównym obszarem działań.

Z takiego połączenia powstają piękne wnętrza, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb i stylu życia, spełniające najwyższe standardy w zakresie jakości, trwałości i wzornictwa.

https://abcdesign.pl/wp-content/uploads/2016/07/image-about-01.jpg
https://abcdesign.pl/wp-content/uploads/2016/07/image-about-02.jpg

FILOZOFIA FIRMYCzym się kierujemy?

Od powstania firmy, czyli od 2005r. kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem naszych Klientów.

Jakoś oferowanych przez nas usług od samego początku firmy stała u nas zawsze na pierwszym miejscu – czy to jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, czy też meble kuchenne na wymiar.

CO OFERUJEMY?Co możemy dla Państwa zrobić?

Nasza firma oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz mieszkalnych oraz meble kuchenne. Wrocław i okolice to rejon, gdzie najczęściej realizujemy meble na wymiar.

Jednak dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie, korzystając z nowoczesnych narzędzi zdalnej komunikacji. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej.

https://abcdesign.pl/wp-content/uploads/2016/07/image-about-03.jpg

ZAUFALI NAMNasi zadowoleni Klienci

Każdy zadowolony Klient jest naszą inwestycją oraz miarą jakości i sumienności naszych usług.
W przeważającej części obsługujemy klientów indywidualnych i to własnie takie wnętrza dominują wśród naszych realizacji.
Poniżej natomiast przedstawiamy nasze wspólne inwestycje z klientami instytucjonalnymi, którzy zdecydowali się na współpracę z nami
projektowanie wnętrz komercyjnych
projektowanie wnętrz komercyjnych Wrocław
projektowanie wnętrz firmowych Wrocław
projektowanie wnętrz firmowych Wrocław
https://abcdesign.pl/wp-content/uploads/2019/05/gabinet-logo.png
projektowanie wnętrz komercyjnych Wrocław
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Zajrzyj na nasz Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl