HomeO nasKontakt

Jeśli zaciekawił Państwa któryś z naszych projektów – zapraszamy do kontaktu.
Z przyjemnością podejmiemy się nowych wyzwań.

NAPISZ DO NAS

  Szanowni Klienci,

  Z uwagi na nawał pracy oraz ograniczone moce przerobowe z przykrością zmuszeni jesteśmy poinformować, iż do odwołania NIE WYKONUJEMY wycen przesłanych do nas mailowo projektów wnętrz i mebli.

  Jeśli chcielibyście Państwo taką wycenę otrzymać, to zapraszamy do umówienia się z nami telefonicznie na krótkie (ok. 1,5h) spotkanie w naszym studiu, gdzie przedstawimy warunki współpracy z nami, omówimy projekt oraz proponowane materiały i ostatecznie prześlemy wycenę.

  Takie spotkanie jest zupełnie BEZPŁATNE i NIEZOBOWIĄZUJĄCE, a oszczędza czas obu stronom - Państwo wyjdziecie od nas z cenną wiedzą o projekcie oraz wyceną, a my nie będziemy musieli się zastanawiać, czy pewne rozwiązania, na który sami byśmy się nie zdecydowali to była wspólna decyzja projektanta i świadomego inwestora, czy też to po prostu luźna wizja artystyczna dająca pole do dalszych zmian.

  Dziękujemy za zrozumienie,
  Zespół ABC Design

  Biuro projektowe
  ul. Gądowska 8b,
  52-214 Wrocław

  Zapraszamy:
  pon.-pt. 10:00-18:00
  Telefon
  +48 692 704 752
  biuro@abcdesign.pl

  Obserwuj nas na facebooku
  Kontakt
  ul. Gądowska 8B
  54-214 Wrocław
  +48 692 704 752
  +48 (71) 351-61-67
  Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

  Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

  Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
  STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl