ProjektyProjekt mieszkania na wynajem, Osiedle Waniliowe, Wrocław

Mieszkanie na wynajem wcale nie musi być sztampowe, zrobione najniższym kosztem, bez projektu i wizji całości.

Pomoc doświadczonego architekta wnętrz pozwoli zaprojektować wnętrze, które będzie spójne i wyróżniające się na – co tu dużo kryć – dość już nasyconym rynku nieruchomości na wynajem. Nietypowe rozwiązania, dzięki którym nawet z niewielkiej przestrzeni można wycisnąć wrażenie przestronności i porządku na pewno zaprocentują w przyszłości zadowoleniem najemców. Jeśli dopełnimy wizję architekta wnętrz dobrej jakości materiałami, to mamy przepis na sukces i pełne obłożenie nieruchomości przez klientów skłonnych zapłacić nawet powyżej stawek rynkowych.

A to prowadzi w prostej linii do szybszego zwrotu poniesionych nakładów na inwestycję.

Lokalizacja:
Wrocław, Osiedle Waniliowe
Powierzchnia:
39 m²
Zakres prac:
Projekt i realizacja
Data realizacji:
marzec 2021
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl