ProjektyProjekt salonu wystawienniczego z oświetleniem, Wrocław

Lekka geometryczna forma zabudowy doskonale spełnia swoje funkcje – nadaje całemu wnętrzu lekkości pomimo użycia ciemnych materiałów, oraz umożliwia szeroką prezentację oferowanych produktów. W tym wypadku pięknych lamp, zarówno naściennych, jak i wiszących.

Ponieważ nasza firma wykonywała również zabudowę meblową do tego wnętrza, to wkrótce po kliknięciu w ⇒TEN LINK zostaniecie Państwo przeniesieni do zdjęć z realizacji, abyście sami mogli ocenić, jak projekt salonu oświetlenia przeradza się w rzeczywiste wnętrze.

Lokalizacja:
Wrocław
Powierzchnia:
250 m²
Zakres prac:
Projekt i realizacja
Data realizacji:
marzec 2021
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl