Wnętrza komercyjneWszystkie realizacjeWnętrza biurowe wraz z ladą recepcyjną firmy SPED w Siechnicach pod Wrocławiem

Projekt wnętrza biurowego typu openspace bardzo łatwo można sprowadzić do wstawienia kilku gotowych biurek oraz najprostszych szaf i regałów na dokumenty. Natomiast warto się pokusić o przemycenie w takim obiekcie kilku elementów, które wyróżnią biuro na tle konkurencji, a jednocześnie nie będą przyćmiewać jego podstawowej i zasadniczej funkcji, jaką jest wygodna i komfortowa praca biurowa.

Czasami dobrze nie dać się rutynie i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa we wnętrzu tak oficjalnym, jakim jest biuro.

Lokalizacja:
Siechnice k. Wrocławia
Powierzchnia:
400 m²
Zakres:
Projekt i realizacja
Data realizacji:
październik 2020
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl