ŁazienkiWszystkie realizacjeJasna, nowoczesna łazienka z wanną wolnostojącą

Ta łazienka to bardzo wysublimowana mieszanka czerni i bieli, które podbijane są przez wyraziste kolory mebli. I choć czerni jest tu sporo, to jednak cała łazienka dalej pozostaje bardzo widna.

Jasna, nowoczesna łazienka z wanną wolnostojącą o łagodnym, eliptycznym kształcie nadaje tej łazience charakteru również dzięki kolorystyce – czarne zewnętrze doskonale współgra z czarnymi kaflami prysznica i wykończeń elementów architektonicznych.

 

Lokalizacja:
Smolec
Styl:
Nowoczesny
Zakres:
Projekt całości i realizacja mebli
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl