KuchnieWszystkie realizacjePrzytulna, kremowa kuchnia z elementami drewna

Mawia się, że to kuchnia jest sercem domu. Nie bez racji, gdyż to właśnie tutaj toczy się życie rodzinne – wśród zapachu świeżej kawy, owocowych koktajli czy pieczonego ciasta.

Dlatego czasami warto postawić na klasykę w ciepłych, przytulnych barwach. Ta kremowa kuchnia łączy te cechy, ale jednocześnie dzięki użyciu nowoczesnych materiałów  oraz formy, ma też swój pazur i absolutnie nie jest nudna.

Lokalizacja:
Wrocław
Styl:
Nowoczesny
Materiał:
Akryl połysk
Zakres:
Projekt i realizacja
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl