KuchnieWszystkie realizacjeKlasyczna, stylizowana, dębowa kuchnia w stylu RETRO

Klasyczna dębowa kuchnia w stylu retro jest rozwiązaniem ponadczasowym – opiera się modom i na zawsze pozostaje piękna. Detal powtarzający się w ozdobnych listwach profilowych, pilastrach, wykończeniu blatów czy na frontach podkreśla charakter wnętrza i dodaje niepowtarzalnego uroku.

Naturalna harmonia między klasycznym wzorem i szlachetnym drewnem powoduje, że fronty dębowe są idealne do wnętrz domków i rezydencji.

 

Lokalizacja:
Malin k/Wrocławia
Styl:
Retro
Materiał:
Naturalne drewno dębowe
Zakres:
Projekt i realizacja
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl