ProjektySklep z akcesoriami BergHOFF, galeria Nový Smíchov, Praga

Projekt wnętrza obiektu handlowego w dużej galerii handlowej to prawdziwe wyzwanie. Musi spełniać restrykcyjne normy dotyczące obiektów użyteczności publicznej, a jednocześnie powinien eksponować w sposób przejrzysty oferowane towary i dawać do nich swobodny dostęp klientom. Całość, czyli i towary, i meble, muszą po prostu cieszyć oczy i zachęcać do zakupu oraz uzupełniać się nawzajem.

Zakres współpracy obejmował projekt i realizację zabudowy meblowej. Po kliknięciu w ⇒TEN LINK zostaniecie Państwo przeniesieni do galerii zdjęć z realizacji. Będziecie mogli ocenić, jak wygląda gotowe wnętrze.

Lokalizacja:
Praga
Powierzchnia:
180 m²
Zakres prac:
Projekt i realizacja
Data realizacji:
2013
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl