ProjektyProjekt mieszkania na wynajem, Lipa Piotrowska, Wrocław

Aranżacja mieszkania na wynajem nie oznacza z automatu mebli z sieciówek i sztampy we wnętrzu.

Ba, nawet powinno być przeciwnie – bo w jaki sposób potencjalny najemca ma zwrócić uwagę na to akurat mieszkanie, jeśli jest identyczne jak dziesiątki innych na rynku nieruchomości? Dlatego zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z naszą pracownią, bo tylko niestandardowy projekt i wykonanie przekonają klientów do szybszego zawarciu umowy najmu, tym samym dając szybszy i pewniejszy zwrot inwestycji.

Lokalizacja:
Wrocław, Lipa Piotrowska
Powierzchnia:
36 m²
Zakres prac:
Projekt i realizacja
Data realizacji:
styczeń 2021
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl