SypialnieWszystkie realizacjeElegancka, nowoczesna sypialnia z lekką nutą glamour

Sypialnia to intymna przestrzeń, w której możemy i powinniśmy się oderwać od trudów codzienności, dlatego winna być jak najwygodniejsza.

Ale nie musimy skupiać się jedynie na jej funkcji pomijając aspekty estetyczne – w pięknym wnętrzu łatwiej wypocząć po długim dniu pracy, więc nowoczesna sypialnia winna również zaspokajać te potrzeby. W tym projekcie wszystkie barwy – zarówno ścian, tapet, jak i pościeli – perfekcyjnie ze sobą współgrają, tworząc harmonijną całość.

Bez wątpienia centralnym punktem jest tu łóżko – nowoczesne w formie, z eleganckim i ergonomicznym wezgłowiem.

 

Lokalizacja:
Polkowice
Styl:
Nowoczesny
Materiał:
Lakier połysk, płyta melaminowana
Zakres:
Projekt i wykonanie
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl