ŁazienkiWszystkie realizacjeNowoczesna i klimatyczna łazienka w ciemnym betonie

Beton we wnętrzu do tej pory kojarzył się przede wszystkim ze stylem industrialnym – bardzo surowym i minimalistycznym.

Ale producenci wychodząc naprzeciw trendom, oferują materiały pozwalające na dużą dowolność przy wyborze wystroju łazienki – także zestawiając ze sobą materiały z nietypowymi dla nich kolorami. Tak tez należy odbierać płytki odwzorowujące beton, ale o ciemnym, prawie czarnym kolorze.

To bardzo efektowna i oryginalna propozycja, która na pewno przypadnie do gustu miłośnikom odważnego designu i wnętrz z charakterem, bo łazienka w ciemnym betonie takiej odwagi i charakteru wymaga.

 

Lokalizacja:
Krzeptów
Styl:
Nowoczesny
Zakres:
Projekt
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl