ŁazienkiWszystkie realizacjeWytworna łazienka GLAMOUR z pikowanymi płytkami

Styl glamour to połączenie stylistyki retro z nowoczesnym designem, jednocześnie łączące ze sobą luksus oraz lekkość. To złote lub srebrne dodatki, zestawione z barokowymi meblami czy dużymi kryształowymi żyrandolami. To bardzo często ekstrawagancka forma balansująca na granicy kiczu.

Płytki w kształcie wypukłych rombów, które dopełniają specjalne elementy ozdobne umieszczane między płytkami dają efekt eleganckiej pikowanej kanapy w stylu retro. W zestawieniu z oryginalną, złoconą ramą lustra oraz fantazyjnym oświetleniem dają wnętrze pełne przepychu, ale i bardzo wysmakowane.

Lokalizacja:
Wrocław
Styl:
Glamour
Zakres:
Projekt wnętrza
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl