Wnętrza komercyjneWszystkie realizacjeSala obsługi klienta i lada recepcyjno-sprzedażowa firmy JOKER we Wrocławiu

Nie zawsze jest tak, że wnętrze komercyjne oznacza od razu ogromny metraż biurowego openspace. Czasami mierzymy się z wyzwaniem, gdzie w niewielkiej przestrzeni winna się zmieścić ekspozycja towarów, miejsce do obsługi klientów oraz do przechowywania oferowanych artykułów. A dodatkowo takie pomieszczenie winno sprawiać wrażenie przestronności, porządku oraz być spójne architektonicznie. A dodatkowo dawać możliwości łatwej zmiany aranżacji w zależności od oferowanych aktualnie wyrobów.

I to wszystko tak, aby jak najbardziej zachęcić klienta końcowego do zakupu, a naszego klienta do podjęcia z nami współpracy.

 

Zdjęcia prezentujemy Państwu dzięki uprzejmości Klientów.

Lokalizacja:
Wrocław
Powierzchnia:
25 m²
Zakres:
Projekt i realizacja
Data realizacji:
czerwiec 2022
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl