KuchnieWszystkie realizacjeKuchnia z czerwoną cegłą w bardzo loftowym stylu

Zazwyczaj cegły projektuje się w salonie, jako że jest to zazwyczaj najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie. Ale jeśli kuchnia jest otwarta na salon, to dlaczego by cegły nie umieścić w kuchni właśnie?

Ten materiał najlepiej odnajduje się w loftowych wnętrzach, gdzie może w pełni pokazać swój charakter. Zwłaszcza gdy znajduje się w dużych przestrzeniach i w sąsiedztwie industrialnych metalowych i czarnych dodatków.

Ten projekt, ta kuchnia, z czerwoną cegłą na ścianie doskonale łączy wszystkie powyższe cechy, a dodatkowo dzięki farbie tablicowej nadaje wnętrzu indywidualnego charakteru.

 

Lokalizacja:
Smolec
Styl:
Nowoczesny
Materiał:
Akryl połysk, konglomeraty kwarcowe
Zakres:
Projekt i realizacja
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl