ŁazienkiWszystkie realizacjeJasna łazienka w stylu GLAMOUR z kaflami imitującymi marmur

Jasna łazienka w stylu GLAMOUR z płytkami imitującymi biały marmur z wyraźnie zaznaczonym użyłowaniem charakterystycznym dla naturalnego kamienia. Blichtru i wytworności dodaje powierzchnia kafli w wykończeniu lapatto, czyli półpoler, które jednocześnie odbija i rozprasza światło.

Odpowiednie oświetlenie, jasne barwy i duży format kafli to doskonały przepis na optyczne powiększenie niewielkiego wnętrza, które wraz z dodatkowymi centymetrami zyskuje wręcz pałacowy charakter.

Stylizowany mebel oraz lustra w niebanalnych ramach dopełniają obrazu luksusowej i gustownej aranżacji.

 

Lokalizacja:
Wrocław
Styl:
Glamour
Zakres:
Projekt całości i wykonanie mebli
Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl