HomePortfolioBlog

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway.
JOKER_5
JOKER_1
JOKER_2
JOKER_3
JOKER_4

Nie zawsze jest tak, że wnętrze komercyjne oznacza od razu ogromny metraż biurowego openspace. Czasami mierzymy się z wyzwaniem, gdzie w niewielkiej przestrzeni winna się zmieścić ekspozycja towarów, miejsce do obsługi klientów oraz do przechowywania oferowanych artykułów. A dodatkowo takie pomieszczenie winno sprawiać wrażenie przestronności, porządku oraz być spójne architektonicznie. A dodatkowo dawać możliwości łatwej zmiany aranżacji w zależności od oferowanych aktualnie wyrobów.

I to wszystko tak, aby jak najbardziej zachęcić klienta końcowego do zakupu, a naszego klienta do podjęcia z nami współpracy.

 

Zdjęcia prezentujemy Państwu dzięki uprzejmości Klientów.

3_1
4_1
5_1
8_1
9_1
10_1
11_1
12_1
Salon wystawienniczy Galerii Szkła Artystycznego
14_1
15_1
16_1
17_1
18_1
21_1
22_1
23_1
24_1
25_1
26_1
27_1

Wnętrze komercyjne, a takim z całą pewnością jest Salon wystawienniczy Galerii Szkła Artystycznego BRIGHTLIFE we Wrocławiu musi spełniać restrykcyjne normy dotyczące obiektów użyteczności publicznej, ale jednocześnie powinno w przejrzysty i przystępny sposób prezentować oferowane towary i dawać do nich swobodny dostęp klientom. Dodatkowo przy tak ekskluzywnym produkcie, jakim są designerskie lampy oraz szkło artystyczne, nie może ustępować im oprawą i wyglądem, ale absolutnie nie może ich przyćmiewać.

Całość musi być spójna, przemyślana, a jednocześnie dawać możliwości łatwej zmiany aranżacji w zależności od preferencji właściciela i decyzji o tym, który asortyment wyeksponować.

I to wszystko tak, aby jak najbardziej zachęcić do zakupu.

To wnętrze realizowaliśmy kompleksowo – jeśli zechcecie Państwo obejrzeć, jak wyglądał projekt, zachęcamy do kliknięcia w ⇒TEN LINK.
 

Zdjęcia prezentujemy Państwu dzięki uprzejmości Klientów.

salon-z-kuchnia-(2)
salon-z-kuchnia-(3)
salon-z-kuchnia-(4)
salon-z-kuchnia-(5)
Łazienka-kabina_1
Łazienka-lewa-strona_1
Pokój-duży3_1
pokój-mały
pokój-mały4_1
salon-z-kuchnia-(1)

Mieszkanie na wynajem wcale nie musi być sztampowe, zrobione najniższym kosztem, bez projektu i wizji całości.

Pomoc doświadczonego architekta wnętrz pozwoli zaprojektować wnętrze, które będzie spójne i wyróżniające się na – co tu dużo kryć – dość już nasyconym rynku nieruchomości na wynajem. Nietypowe rozwiązania, dzięki którym nawet z niewielkiej przestrzeni można wycisnąć wrażenie przestronności i porządku na pewno zaprocentują w przyszłości zadowoleniem najemców. Jeśli dopełnimy wizję architekta wnętrz dobrej jakości materiałami, to mamy przepis na sukces i pełne obłożenie nieruchomości przez klientów skłonnych zapłacić nawet powyżej stawek rynkowych.

A to prowadzi w prostej linii do szybszego zwrotu poniesionych nakładów na inwestycję.

projekt salon oswietlenia (14)
projekt salon oswietlenia (13)
projekt salon oswietlenia (12)
projekt salon oswietlenia (11)
projekt salon oswietlenia (10)
projekt salon oswietlenia (9)
projekt salon oswietlenia (8)
projekt salon oswietlenia (7)
projekt salon oswietlenia
projekt salon oswietlenia (1)
projekt salon oswietlenia (2)
projekt salon oswietlenia (3)
projekt salon oswietlenia (4)
projekt salon oswietlenia (5)
projekt salon oswietlenia (6)

Lekka geometryczna forma zabudowy doskonale spełnia swoje funkcje – nadaje całemu wnętrzu lekkości pomimo użycia ciemnych materiałów, oraz umożliwia szeroką prezentację oferowanych produktów. W tym wypadku pięknych lamp, zarówno naściennych, jak i wiszących.

Ponieważ nasza firma wykonywała również zabudowę meblową do tego wnętrza, to wkrótce po kliknięciu w ⇒TEN LINK zostaniecie Państwo przeniesieni do zdjęć z realizacji, abyście sami mogli ocenić, jak projekt salonu oświetlenia przeradza się w rzeczywiste wnętrze.

lazienka_z_drewnem (5)
lazienka_z_drewnem (6)
lazienka_z_drewnem (1)
lazienka_z_drewnem (2)
lazienka_z_drewnem (3)

Projekt łazienki z motywem drewna stanowi nie lada wyzwanie, i to z kilku powodów.

Zazwyczaj drewno nie jest materiałem, który kojarzy nam się z łazienką. Widzimy je raczej w salonie, kuchni, czy innych pomieszczeniach dziennych. A przede wszystkim – suchych. I tutaj właśnie pojawia się problem, jak znaleźć materiał, który będzie wyglądał jak drewno, ale jednocześnie będzie odporny na wilgoć i parę?

przedpokoj-(2)
salon-(1)
salon-(2)
salon-(3)
sypialnia
jadalnia_1
kuchnia_3
lazienka-(1)
lazienka-(2)
przedpokoj-(1)

Aranżacja mieszkania na wynajem nie oznacza z automatu mebli z sieciówek i sztampy we wnętrzu.

Ba, nawet powinno być przeciwnie – bo w jaki sposób potencjalny najemca ma zwrócić uwagę na to akurat mieszkanie, jeśli jest identyczne jak dziesiątki innych na rynku nieruchomości? Dlatego zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z naszą pracownią, bo tylko niestandardowy projekt i wykonanie przekonają klientów do szybszego zawarciu umowy najmu, tym samym dając szybszy i pewniejszy zwrot inwestycji.

salon-z-kuchnia-(1)
salon-z-kuchnia-(2)
salon-z-kuchnia-(3)
Projekt mieszkania Port Popowice
salon-z-kuchnia-(5)
sypialnia_4
sypialnia_18
gabinet_1
łazienka_2
Projekt mieszkania Port Popowice
pokoj-dziewczynki-(2)
pokoj-dziewczynki-(3)

Projekt mieszkania – Port Popowice to obecnie jedna z najpopularniejszych inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu.

Projekt przedstawia propozycję aranżacji mieszkania dla rodziny 2+1, z uwzględnieniem gabinetu do pracy w domu, co w dobie pandemii jest szczególnie ważne.

SPED_1
SPED_2
SPED_3
SPED_4
SPED_5
SPED_6
SPED_7
SPED_8
SPED_9
SPED_10
SPED_11
SPED_12
SPED_14
SPED_15

Projekt wnętrza biurowego typu openspace bardzo łatwo można sprowadzić do wstawienia kilku gotowych biurek oraz najprostszych szaf i regałów na dokumenty. Natomiast warto się pokusić o przemycenie w takim obiekcie kilku elementów, które wyróżnią biuro na tle konkurencji, a jednocześnie nie będą przyćmiewać jego podstawowej i zasadniczej funkcji, jaką jest wygodna i komfortowa praca biurowa.

Czasami dobrze nie dać się rutynie i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa we wnętrzu tak oficjalnym, jakim jest biuro.

salon-GLAMOUR-(2)
salon-GLAMOUR-(1)
salon-GLAMOUR-(5)
salon-GLAMOUR-(4)
salon-GLAMOUR-(3)

Rezydencja z zapierającym dech w piersiach widokiem na Góry Stołowe nie może być sztampowa i nijaka.

Dlatego nadaliśmy wnętrzu modny charakter GLAMOUR, który doskonale współgra z panoramą za wielkimi, całościennymi oknami, dając poczucie harmonii z otaczającą naturą, ale jednocześnie podkreśla luksus wewnątrz.

Obserwuj nas na facebooku
Kontakt
ul. Gądowska 8B
54-214 Wrocław
+48 692 704 752
+48 (71) 351-61-67
Firma ABC Design Wrocław oferuje kompleksową usługę, której głównym profilem jest projektowanie wnętrz i meble kuchenne. Wrocław i okolice to najpopularniejsze miejsca, gdzie realizujemy meble na wymiar. Dla klientów mieszkających poza Wrocławiem jesteśmy w stanie wykonać projekt zdalnie. Aranżacje wnętrz dotyczą zarówno kuchni jak i łazienek, salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy również meble kuchenne i meble na wymiar.

Wszelkie prawa zastrzeżone ABC Design.pl © 2005-2019 Wrocław

Profesjonalne projektowanie wnętrz Wrocław. Nowoczesne aranżacje wnętrz domów i mieszkań. Meble kuchenne i na wymiar (Wrocław i województwo dolnośląskie).
STUDIO ABC Design, ul. Gądowska 8b , 54-214 Wrocław, tel. (71) 351-61-67 , mail: biuro@abcdesign.pl